• O nas

Salon Meblowy SANDOW

Sandow - to producent stołów i krzeseł oraz ogólnopolski sklep internetowy prowadzący sprzedaż mebli klientom na terenie całego kraju za pośrednictwem transportu własnego (99%) oraz firm spedycyjnych. Firma Sandow została założona w 2006 roku. w Opolu gdzie znajduje się jej siedziba, sklep stacjonarny oraz skąd prowadzona jest również dystrybucja towarów.

Sandow - meble dla Ciebie

Obecnie Sandow to ponad 300 oferowanych modeli krzeseł, stołów, komód, meblościanek oraz innych mebli dostarczanych już w większości transportem własnym (99%), które powstały z myślą o wielu różnych wymaganiach, gustach, marzeniach i portfelach. W Sandow spotkasz ludzi, których łączy jedno - chcą upiększyć Twoje mieszkanie, by piękniejszym stało się życie. Pokój dzienny, jadalnia, gabinet, czy kuchnia - każdy z nas ma swoje idealne wyobrażenie o aranżacji tych miejsc. Stąd wiemy, że wielość możliwości jest jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze mebli i staramy się by takie właśnie były nasze meble.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nasze działanie oparte jest w całości na partnerstwie z klientem. Do Państwa jednak należy pierwszy krok: nasi konsultanci ds. marketingu i wsparcia technicznego wraz z wytwórcami poszukują takich rozwiązań, które połączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przystępną cenę. Decyduje zawsze Klient, któremu Sandow daje możliwie szeroki katalog wzorniczych propozycji. Dysponując zamiłowaniem do dbałości o jakość produktu i staraniem o zadowolenie klienta (oraz współpracując z takimi Firmami jak UPS Polska Sp. z o.o., Santander Consumer Bank - usługi finansowe, FARGOTEX - tkaniny meblowe) jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom solidny serwis i obsługę. Mamy nadzieję, że nasz sklep pomoże Państwu w wyborze najlepszych mebli do swojego mieszkania. ZAPRASZAM DO ZAKUPU Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.sandow.com.pl prowadzony jest przez Piotra Koniecznego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą SANDOW - Arkadiusz Dominik; adres do korespondencji: ul. Głogowska 23, 45-315 Opole, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP: 754-248-42-22, REGON: 160100648, adres poczty elektronicznej: sklepsandowmeble@gmail.pl